Zaawansowane szukanie.

Vel satis - TRZEPOWO- komis same renówki :)
Autor Wiadomość
wiktor 
Forumowicz

Safrane: 1997 2.0 16v

Wysłany: 2017-08-19, 08:53   Vel satis - TRZEPOWO- komis same renówki :)

Witam. Ze względu że prawdopodobnie ciężko będzie mi znaleźć odpowiednią szafę to pomyślałem że może kupię sobie Velka . Ogólnie zainteresował mnie ten sprzedawca który ma kilka takich aut w swojej ofercie . Ktoś go zna ? Ma informacje o tym komisie . Wydaję mi się że jak ktoś ma np same renówki to ma gdzieś dobre dojście do tych aut i będą w przyzwoitym stanie . Pamiętam również że daroot kiedyś mówił jaką wersje Vel kupić ( rocznik , skrzynia, silnik ) ale już nie pamietam więc jakby ktoś mógł przypomnieć :)

pemek 
Forumowicz
Pemek

Safrane: 1998, 2.5 Automat, RXT

Wysłany: 2017-08-19, 14:35   

Ja na Twoim miejscu brałbym polifta czyli o ile się nie mylę połowa 2005r., rożni się od przedlifta grilem przednim, tylnymi lampami, ma pokrętło na tunelu środkowym, a więcej nie pamiętam. Polift ma poprawioną nawigacje i ogólnie elektrykę (system hand free już się tak nie psuje z tego co wiem). Co do silnika to 3.5 V6 z automatem bo tylko z automatem wychodziły. Silniki 2.0t tez są spoko i większość ma manualna skrzynie ale do takiej gabloty odrobinę za słabe :P

patrys4891 
Organizator zlotu

Safrane: 99 phII 2,9 V6 24V manual

Wysłany: 2017-08-19, 22:05   

Daroot miał polifta z 3,5 V6 w initialce. Wydaje się to najlepszym wyborem.
Przyznam że wtedy zastanawiałem się nad odkupieniem, ale jakoś velek mnie nie urzekł tak jak Safranka.

Odpowiedz do tematu