Zaawansowane szukanie.

Opinie na temat buldok2
Autor Wiadomość
bugija
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-24, 22:12   

Fajnie, że ktoś zrobił taki spocik ja się też dołącze bo nie trawie lamusa. Zajechałem do niego po szybkę z przodu podgrzewaną, obiecał że montaż na miejscu 30min i jest - spoko JADE ! ponad 400km. W sklepie EuroGlass 1800zł taka szybka on chciał coś z 500-600 nie pamiętam, ale się opłacało mimo wszystko. Zajeżdżam pakujemy szybkę do samochodu on sobie idzie - dowidzenia, wyjaśniłem mu, że nie tak się dogadywaliśmy to okazało się że nie ma silikonu. Miałem pękniętą swoją szybkę zależało mi na wymianie bo nie bede wiózł szyby 400km po polskich drogach na tylnym siedzeniu - wiadomo jaki będzie efekt. Niestety silikon będzie jutro, zapraszam do hotelu jutro po Ciebie przyjade szyba będzie wstawiona - Ok niech stracę, pozwiedzam śląsk. Przyjeżdża na drugi dzień, zabiera do warsztatu szybka wstawiona Safranka stoi elegancko PŁACĘ i już wyjeżdżam z tego zapyziałem podwórka, a że miałem spostrzegawczą dziewczynę mówi że twoja szyba miała takie prążki w środku, i faktycznie po bliższym przyglądnięciu miała druciki które podgrzewały, w tej założonej nie było ! uszczelki poodklejane byle jak, wracam u mówie, że to nie ta Szyba !!! On mi wkręca że jak wziołeś ode mnie to Ci się w samochodzie zbiła, wtedy myślałem że mu ten warsztar zniose z powierzchni Ziemi, nie nawidzę takich sytuacji i unikam jak ognia, byłem przekonany, że koleś jest ok, bo dało się z nim wcześniej pogadać. Podyskutowaliśmy troche i oddał mi część kasy( o ile pamiętam 100zł). Pojechałem po 40km szyba pękła, do tego nie była oczywiście podgrzewana, wymieniłem w Euroglasie za 500zł na szybę bez podgrzewania, straciłem kupe kasy nerwów i zaufanie do ludzi :( :wsciekly:

NIE POLECAM LAMUSA !!!!

Pozdrawiam !

Arcadio
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-25, 11:08   

ckwilk napisał/a:
Najpierw zamawiałem u niego pompę sprzęgła. Po paru dniach zaniepokojony zadzwoniłem do niego i dowiedziałem się, ze jednak mi nie wysłał, bo takiej nie ma. Każdemu może się zdarzyć wiec dałem drugą szanse i kupiłem u niego prawa półoś. Po założeniu przegub zewnętrzny trzeszczał,u mnie był walnięty wewnętrzny więc mechanik zmontował z dwóch jedną. Teraz jednak znowu mam oznaki jak przed naprawą wiec pewnie i tak czeka mnie zakup nowej. Odradzam tego pana, bo chciałem zaoszczędzić 600zl, a przez niego będę w plecy 700(półoś plus koszty mechanika).

Dokładnie miałem tak samo - jego półoś wytrzymała 500 km i to samo (wibracje) co na starej - jestem tylko w plecy 400 pln i musze kupic kolejna juz teraz nową półoś :(

mattey 
Forumowicz

Safrane: 1998 PHII 2.2B

Wysłany: 2010-02-03, 06:51   

ja kupilem od niego wentylator klimy.... piny męskie w kostce miały dolutowane kable.... malo tego wentylator nie działał bo płytka była spalona ale znalazłem człowieka na allegro ktory regeneruje wentylatory klimy do espace safrane laguny dogadałem sie z nim i on wysłał mi swoj a ja jemu swój i z przesyłkami wyszło mnie ok. 200pln z roczną pisemna gwarancją

a co handlarzy to też sprzedaje cześci tylko że do vag grupy brat do japońców a grugi brat do bmw i mercedesów

sam sie zastanawiam czy nie wejśc w safrane przypadkiem bo skoro mam taką to warto mieć i części do niej :)
Ostatnio zmieniony przez mattey 2010-02-03, 06:54, w całości zmieniany 1 raz  

marceldream 
Klubowicz

Safrane: 2.2dT

Wysłany: 2010-02-04, 14:34   

Na śmietnik z nim!!! Do dzisiaj mi nie oddał pieniędzy za chłodnice klimatyzacji, którą mu odesłałem. Kojejna rzecz: nie odsyłajcie mu części bo nie będziecie mieć i części i pieniędzy!

bugija
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-05, 00:43   

Ja się tam do niego wybiore któregoś dnia na odwet za tą szybę, która nie była podgrzewana, i do tego pęknięta, w :cenzura: mnie robił i udawał głupiego, Marny cwaniak i FRAJER, w pełnym tego słowa znaczeniu.... wiem gdzie jest ten jego warsztat i zawitam tam pewnego razu, przy okazji pozdrowie go od niezadowolonych klientów. Wrrr nie lubię takiego czegoś, powiedziałby prosto w twarz jak jest, dogadalibyśmy się.. ale nieee... OK!

Waldek1 
Organizator zlotu
WALDEK

Safrane: Vel Satis 2,2 2004 93 ph I 3,0 Bacara, 94 ph I 3,0 RXT 99 3,0 V6 24V

Wysłany: 2011-03-16, 23:25   budog

Tego gościa już nie ma. Prowadzi teraz komis w Rydułtowach. Że cwaniak to fakt. Mi wymienił -sprzedał pompę wspomagania kierownicy a problem był w czujniku.(auto stało u niego tydzień.
Dobrze, że go nie ma

Daroot 
Organizator zlotu
Daroot Garage

Wysłany: 2011-03-17, 08:10   Re: budog

Waldek1 napisał/a:
Tego gościa już nie ma. Prowadzi teraz komis w Rydułtowach. Że cwaniak to fakt. Mi wymienił -sprzedał pompę wspomagania kierownicy a problem był w czujniku.(auto stało u niego tydzień.
Dobrze, że go nie ma

Cwaniak? Kawał hu*a i złodziej. Przysłał mi amortyzator aktywny do safrane, z dziurawym miechem i mówi: "myślałem że sobie Pan wymieni".

Nie odzyskałem całej kasy.

Odpowiedz do tematu