Zaawansowane szukanie.

Opinie na temat buldok2
Autor Wiadomość
Arcadio
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-25, 11:08   

ckwilk napisał/a:
Najpierw zamawiałem u niego pompę sprzęgła. Po paru dniach zaniepokojony zadzwoniłem do niego i dowiedziałem się, ze jednak mi nie wysłał, bo takiej nie ma. Każdemu może się zdarzyć wiec dałem drugą szanse i kupiłem u niego prawa półoś. Po założeniu przegub zewnętrzny trzeszczał,u mnie był walnięty wewnętrzny więc mechanik zmontował z dwóch jedną. Teraz jednak znowu mam oznaki jak przed naprawą wiec pewnie i tak czeka mnie zakup nowej. Odradzam tego pana, bo chciałem zaoszczędzić 600zl, a przez niego będę w plecy 700(półoś plus koszty mechanika).

Dokładnie miałem tak samo - jego półoś wytrzymała 500 km i to samo (wibracje) co na starej - jestem tylko w plecy 400 pln i musze kupic kolejna juz teraz nową półoś :(

mattey
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-03, 06:51   

ja kupilem od niego wentylator klimy.... piny męskie w kostce miały dolutowane kable.... malo tego wentylator nie działał bo płytka była spalona ale znalazłem człowieka na allegro ktory regeneruje wentylatory klimy do espace safrane laguny dogadałem sie z nim i on wysłał mi swoj a ja jemu swój i z przesyłkami wyszło mnie ok. 200pln z roczną pisemna gwarancją

a co handlarzy to też sprzedaje cześci tylko że do vag grupy brat do japońców a grugi brat do bmw i mercedesów

sam sie zastanawiam czy nie wejśc w safrane przypadkiem bo skoro mam taką to warto mieć i części do niej :)
Ostatnio zmieniony przez mattey 2010-02-03, 06:54, w całości zmieniany 1 raz  

marceldream
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-04, 14:34   

Na śmietnik z nim!!! Do dzisiaj mi nie oddał pieniędzy za chłodnice klimatyzacji, którą mu odesłałem. Kojejna rzecz: nie odsyłajcie mu części bo nie będziecie mieć i części i pieniędzy!

bugija
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-05, 00:43   

Ja się tam do niego wybiore któregoś dnia na odwet za tą szybę, która nie była podgrzewana, i do tego pęknięta, w :cenzura: mnie robił i udawał głupiego, Marny cwaniak i FRAJER, w pełnym tego słowa znaczeniu.... wiem gdzie jest ten jego warsztat i zawitam tam pewnego razu, przy okazji pozdrowie go od niezadowolonych klientów. Wrrr nie lubię takiego czegoś, powiedziałby prosto w twarz jak jest, dogadalibyśmy się.. ale nieee... OK!

Waldek1 
Organizator zlotu
WALDEK

Safrane: Vel Satis 2,2 2004 93 ph I 3,0 Bacara, 94 ph I 3,0 RXT 99 3,0 V6 24V

Wysłany: 2011-03-16, 23:25   budog

Tego gościa już nie ma. Prowadzi teraz komis w Rydułtowach. Że cwaniak to fakt. Mi wymienił -sprzedał pompę wspomagania kierownicy a problem był w czujniku.(auto stało u niego tydzień.
Dobrze, że go nie ma

Daroot 
Organizator zlotu
Daroot Garage

Wysłany: 2011-03-17, 08:10   Re: budog

Waldek1 napisał/a:
Tego gościa już nie ma. Prowadzi teraz komis w Rydułtowach. Że cwaniak to fakt. Mi wymienił -sprzedał pompę wspomagania kierownicy a problem był w czujniku.(auto stało u niego tydzień.
Dobrze, że go nie ma

Cwaniak? Kawał hu*a i złodziej. Przysłał mi amortyzator aktywny do safrane, z dziurawym miechem i mówi: "myślałem że sobie Pan wymieni".

Nie odzyskałem całej kasy.

Odpowiedz do tematu