Zaawansowane szukanie.

Opinie na temat buldok2
Autor Wiadomość
RedHead 
Organizator zlotu

Safrane: B545 N°1579 oraz 2.0 16V 98' i S60T5

Wysłany: 2009-02-19, 00:14   Opinie na temat buldok2

Mam takie samo zdanie na temat tego pana. Uważam go za "zło konieczne".
Ostatnio zmieniony przez RedHead 2009-03-01, 21:50, w całości zmieniany 1 raz  

Safrankowicz
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-19, 09:19   

kupowałem od niego też pare rzeczy do ph1 dla ojca i do mojej ph2 (min. maglownice) Wszystko grało i czesci są oki ale rzeczywiście ten gość jest troche cwaniakowaty i nie ma podejścia do klienta, ma można powiedzieć jak narazie wyłączność w polsce co chodzi o czesci uzywane do safran ale wszystko do czasu, być może przyjdzie konkurencja i może pojść z torbami.
Ale póki co to życze mu więcej uczciwości i napewno lepiej na tym wyjdzie.
Pozdro.

Goalkeper
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-19, 10:50   

Safrankowicz napisał/a:
ale rzeczywiście ten gość jest troche cwaniakowaty

Jak na każdego handlarza częściami używanymi przystało, jeżeli jest pewny w 100%, że nigdzie indziej klient nie dostanie tego co potrzebuje to będzie cwaniakował bo prędzej czy później klient do niego wróci.

david
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-19, 20:00   

Ja kupowałem u człowieka króciec i nagrzewnicę do ph I.
Części naprawdę OK,złego słowa nie powiem,nawet kilka razy do niego dzwoniłem celem zapytania o porady w sprawie jakiś napraw i wyjaśnił,może bez większego entuzjazmu i wylewności ale zawsze.
Sam rozbieram samochody na graty i czasami trochę się dziwię że ktoś tak cwaniakuje,moje spostrzeżenia mówią że jak klient będzie zadowolony to zazwyczaj wróci.

Daroot 
Organizator zlotu
Daroot Garage

Wysłany: 2009-02-22, 23:44   

Safrankowicz napisał/a:
gość na allegro o nicku buldok2 ma wszystko. A to jego opis ze strony allegro:

"ZAPRASZAM WSZYSTKICH KTóRZY POSZUKUJą CZęśCI UżYWANYCH DO RENAULT....SPECJALIZUJę SIę W MODELU SAFRANE..ORAZ ESPACE 3....WSZYSTKO Z GWARANCJą ROZRUCHOWą...NON STOP NA PLACU KILKANAśCIE SZTUK.....POSIADAM KAżDą NAWET NAJDROBNIEJSZą CZęść........TEL.KONTAKTOWY..504264134....ZAPRASZAM...NR.KONTA F.H.U.AUTO-SAFRANE 44-370 PSZóW M.KONOPNICKIEJ 4A/8 mBIZNES Konto67 1140 2004 0000 3502 5010 2160KUPUJąC W MOIM SKLEPIE INTERNETOWYM UDZIELASZ SPRZEDAJąCEMU PEłNOMOCNICTWA NA ZAWARCIE UMOWY O śWIADCZENIE USłUG W JEGO IMIENIU Z POCZTą POLSKA W CELU PRZESłANIA ZA JEJ POśREDNICTWEM ZAKUPIONEGO TOWARU.PRZEKAZANE NA TEN CEL śRODKI NIE STANOWIA DODATKOWEGO DOCHODU SPRZEDAJąCEGO. "

Kawal h... i zlodziej z tego goscia! Przyslal mi aktywny amortyzator z PRZETARTA poduszka(mieszek) i podczas rozmowy tel powiedzial ze szuflada z narzedziami mu sie wysypala! Na koniec dodal " myslalem ze Pan sobie wymieni ze starego". Nie polecam, cwaniak jak koledzy pisza i do tego zlodziej, bo nie zwrocil calosci gotowki.
Trzeba na niego uwazac, zreszta wystarczy poczytac opinie o nim (komentarze).

Pozdrawiam - Daroot

troja26
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-26, 00:12   

hmmmm... to teraz jestem w kropce mam do kolesia 50km chciałem się przejechać po kilka gratów, ale teraz się zastanawiam, bo jak mnie by chciał wywinąć jakiegoś numera albo cwaniakować, to bym mu dał w czapę nie lubię takich ludzi i robię się przy nich nerwowy, a nie lubię sie stresować złość urodzie szkodzi ;) a na dodatek często jeżdżę z kumplem, ten to już prawdziwy nerwus :D . Hmmmm.... chociaż mam pomysła niech piszą wszyscy których koleś wyrolował a ja mu z kumplem od was pozdrowionka przekażę :hyhy:
Ostatnio zmieniony przez troja26 2009-02-26, 00:14, w całości zmieniany 1 raz  

Jordan
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-27, 00:57   

troja26 szczerze powiedziawszy jak cos potrzebujesz to poprostu wez kase i podjedz do tego Pana. Ja mam do niego jeszcze blizej niz Ty i nie mam o nim zlego zdania. Bylem u niego i skorzystalem z jego uslug. Facet ma wiedze, zaplacze czesci, warsztat itp. Jezeli ktos czuje sie oszukany to wspolczuje ale nie bede sie wdawal w dyskusje bo mi pomogl kiedy bylem w potrzebie.

Pozdrawiam

Karol1029 
Organizator zlotu

Safrane: brak

Wysłany: 2009-02-28, 11:49   

Jeżeli ktoś z was wybierał by się do wspomnianego pana miałbym prośbę o obejrzenie płyty pod silnik do phII 3.0 V6 24V dzwoniłem jest podobno do wzięcia za 100 zł kasa niby niewielka ale szukam dobrej nie popękanej a kurierem jednak się boję dostać kota w worku jeśli ktoś by mógł mi pomuc w tym temacie będę wdzięczny

arek
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-28, 16:03   

Ja nie mogę powiedzieć złego zdania na temat tego Pana. Jak dotychczas wszystko było oki. Zakupiłem dwa przedmioty, których nie mogłem nigdzie dostać ( w tym chromowaną listwę na przedni zderzak - niedostępna bez zderzaka u innych - jako bonus przysłał dwie). Brat odsyłał mu kolektor wylotowy do N7Q w lagunie, bo nie pasował od safranki i bez problemów. Jedynie troszkę czekał na zwrot kasy, ale otrzymał ją z powrotem.
Ostatnio zmieniony przez arek 2009-03-01, 07:27, w całości zmieniany 1 raz  

Daroot 
Organizator zlotu
Daroot Garage

Wysłany: 2009-03-30, 23:28   

Proponuje poczytac ładny komentarz na forum espace.pl, o sprzedawcy ktory wzbudza wiele kontrowersji - KLIK

ralf7
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-06, 15:45   

Cwaniak z gościa jest niezły, a podejście do klienta pozostawia wiele do życzenia.

Kupowałem u buldoka osobiście i było ok gdyż wybrałem sobie co chciałem,

Natomiast już przez wysyłkę gorzej, dzwoniłem o maglownicę miało być wszystko sprawne.
a dostałem maglownice bez osłon ale to już pal licho, ale na końcówka (łączących maglownice z prętem do końcówki drążków kier.) okazał się bardzo duży luz.
Dzwoniąc padło stwierdzenie, że to muszę już sobie przełożyć od starej...itd

plus dla buldoka, że ma prawie wszystkie części i można kupić w jedny miejscu,
ale poza tym nic więcej ....

LeNa 
Organizator zlotu
grubas :P

Safrane: Clio I/1.2 campus
Pomogła: 6 razy

Wysłany: 2009-04-07, 10:00   

tak było i będzie zawsze i wszędzie przy zakupach jak i sprzedażach, jednemu pasuje, drugiemu nie... ile ludzi tyle różnych opinii i zdań...

ckwilk
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-10, 01:21   

Najpierw zamawiałem u niego pompę sprzęgła. Po paru dniach zaniepokojony zadzwoniłem do niego i dowiedziałem się, ze jednak mi nie wysłał, bo takiej nie ma. Każdemu może się zdarzyć wiec dałem drugą szanse i kupiłem u niego prawa półoś. Po założeniu przegub zewnętrzny trzeszczał,u mnie był walnięty wewnętrzny więc mechanik zmontował z dwóch jedną. Teraz jednak znowu mam oznaki jak przed naprawą wiec pewnie i tak czeka mnie zakup nowej. Odradzam tego pana, bo chciałem zaoszczędzić 600zl, a przez niego będę w plecy 700(półoś plus koszty mechanika).

Rufus 
Organizator zlotu

Safrane: Toyota Avensis '07 1ZZ-FE

Wysłany: 2009-04-11, 09:52   

ckwilk napisał/a:
najpierw zamawialem u niego pompe sprzegla,po paru dniach zaniepokojony zadzwonilem do niego i dowiedzialem sie ze jednak mi nie wyslal bo takiej nie ma.kazdemu moze sie zdarzyc wiec dalem druga szanse i kupilem u niego prawa półoś,po zalozeniu przegub zewnętrzny trzeszczał,u mnie był walnięty wewnętrzny więc mechanik zmontowal z dwóch jedna.teraz jednak znowu mam oznaki jak przed naprawa wiec pewnie i tak czeka mnie zakup nowej.odradzam tego pana bo chcialem zaoszczedzic 600zl a przez niego bede w plecy 700(półoś plus koszty mechanika)

Kolego, a znasz kogoś, kto na elementach napędu zaoszczędził na używce?
Używane to można kupować części blacharskie, elementy wyposażenia wnętrza itp., ale nie części mechaniczne. Skoro w Twoim autku się wytłukły, to dlaczego w innym używanym aucie miałyby się nie wytłuc? Wiadomo - kupujesz na własne ryzyko i raczej nie powinieneś mieć do nikogo pretensji o to, że po pewnym czasie półoś znów Ci się posypała (kiedyś musiała).

Pozdrawiam

Rufus

ckwilk
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-12, 00:25   

W porządku. Miała pochodzić przynajmniej jakiś czas,ale on przysłał mi już zużytą. Nie powinien wysyłać niesprawnych elementów. Nie miałbym pretensji jakby się posypało po tygodniu czy dwóch, ale dostałem od razu zepsute i pewnie zrobił to pełną świadomością :(

szajbus0
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-02, 23:32   

witam nie polecam tego sprzedawcy ja tez mam czesci do safrany leża mi na placu chyba z 3 auta jedna w calosci ale dzwnili od mnie klienci od niego niezadowoleni wiec wiecie ja mam klientow nawet z gdanska po czesci do biturboa potrafia przyjachac
teraz chce sie pozbyc wszytskiego safrane quadra baccara 4x4 safrane 3.0v6 ph2 initiale bez tapicerki navi jest 2,5 i 2 przyczpey czeesci jak cos to pisac na privie auto znam na wylot albo 509 775 701

kampow 
Forumowicz

Safrane: Lexus LS400 - 4.0 V8 32V 245 KM - 1990 r

Wysłany: 2009-08-03, 22:34   

Ja polecam buldok2. Pół roku temu kupiłem od niego rozrusznik do 3,0 za 50 PLN i działa bez problemu. I jeszcze rolkę z napinaczem do pompy od wspomagania czy wody nie jestem pewien za 150 PLN. Była jak nowa. Jeszcze farba nie była starta. A w sklepie pan mi powiedział 383 PLN za tą rolkę. Polecam.

szajbus0
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-03, 22:36   

nie zalezy mi na tym ja juz dawno przestalem to sprzedawac chce sie tego pozbyc za bezcen a wiem jak dzownili do mnie ludzie i co mowili ja zawsze dawalem gwarancje na czesci mimo ze byly uzywane od roku nie sprzedawałem nic bo nie mialem na to czasu poza tym zawsze sluze rada ja nie trakotwalem tego jako prace tylko przyjemnosc
przykład dzownil do mnie gosc od biturbo chcial skrzynie mowie nie mam mam od quadry
za 3o min dzwonil buldog2 kupil odemnie skrzynie do quadry i jak si epotem okazalo sprzedla ja gosciowi od biturbo dodam ze pk7 i pk9 sa podobne tylko trzeba uwazac bo pk7 ma inne przelozenie i nie jest utwardzana i sie rozsypala ;P po miesiacu bo nie powiedzial mu ze nie wolno deptac futy i gosc zalal zly olej bo pk7 miala inny nr seryjny i tam byl olej do synchronizatorow molibdenowych a on zalał inny 85w90 a 75w90 to roznica ja sprzedalem skrzynie za 1000 gosc odkupil za 4000 ;[
Ostatnio zmieniony przez szajbus0 2009-08-03, 22:49, w całości zmieniany 1 raz  

doman
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-04, 00:58   

ja dzwonilem do tego czowieka 2 razy :
1.Przednia szyba (mial zwykla za 400zł) - w hanesco kosztuje jakos kolo 500 zł nowa z załozeniem (kupilem za 150 zł na szrocie w markuszowie i zalozylem sam)
2.Lampy: 700zł za 2 zwykle bez kierunkow - kupilem przyciemniane w tym jedna angielska za 350zł u czlowieka obok radzynia podlaskiego a jeden kierunek dostalem gratis.

Nie pamietam czy byl mily czy nie.Ceny ma zaporowe a wybaczcie ale nie wiem jak Was ale mnie nie stac na to zeby przeplacac jakiemus kientowi ktory sciagnal 3 samochody na krzyz i za wielki guru renault sie uwaza ... (ASO SZROT RENAULT POLAND)
Ostatnio zmieniony przez doman 2009-09-04, 01:13, w całości zmieniany 1 raz  

bugija
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-24, 22:12   

Fajnie, że ktoś zrobił taki spocik ja się też dołącze bo nie trawie lamusa. Zajechałem do niego po szybkę z przodu podgrzewaną, obiecał że montaż na miejscu 30min i jest - spoko JADE ! ponad 400km. W sklepie EuroGlass 1800zł taka szybka on chciał coś z 500-600 nie pamiętam, ale się opłacało mimo wszystko. Zajeżdżam pakujemy szybkę do samochodu on sobie idzie - dowidzenia, wyjaśniłem mu, że nie tak się dogadywaliśmy to okazało się że nie ma silikonu. Miałem pękniętą swoją szybkę zależało mi na wymianie bo nie bede wiózł szyby 400km po polskich drogach na tylnym siedzeniu - wiadomo jaki będzie efekt. Niestety silikon będzie jutro, zapraszam do hotelu jutro po Ciebie przyjade szyba będzie wstawiona - Ok niech stracę, pozwiedzam śląsk. Przyjeżdża na drugi dzień, zabiera do warsztatu szybka wstawiona Safranka stoi elegancko PŁACĘ i już wyjeżdżam z tego zapyziałem podwórka, a że miałem spostrzegawczą dziewczynę mówi że twoja szyba miała takie prążki w środku, i faktycznie po bliższym przyglądnięciu miała druciki które podgrzewały, w tej założonej nie było ! uszczelki poodklejane byle jak, wracam u mówie, że to nie ta Szyba !!! On mi wkręca że jak wziołeś ode mnie to Ci się w samochodzie zbiła, wtedy myślałem że mu ten warsztar zniose z powierzchni Ziemi, nie nawidzę takich sytuacji i unikam jak ognia, byłem przekonany, że koleś jest ok, bo dało się z nim wcześniej pogadać. Podyskutowaliśmy troche i oddał mi część kasy( o ile pamiętam 100zł). Pojechałem po 40km szyba pękła, do tego nie była oczywiście podgrzewana, wymieniłem w Euroglasie za 500zł na szybę bez podgrzewania, straciłem kupe kasy nerwów i zaufanie do ludzi :( :wsciekly:

NIE POLECAM LAMUSA !!!!

Pozdrawiam !

Odpowiedz do tematu