Zaawansowane szukanie.

napisałem coś do Was
Autor Wiadomość
Daroot 
Organizator zlotu
Daroot Garage

Wysłany: 2018-01-19, 19:36   napisałem coś do Was

Autor: henry71
(post nieopatrznie usunięty przez moderatora, niestety mogę przywrócić tylko w ten sposób)

Oda do Narcyzmu i ignoranctwa

Witajcie po raz ostatni chciałbym w ostatnich słowach do was Administratorów ,Moderatorów ,oraz tych którzy przyczynili się do upadku Forum z którym byłem zżyty przez 10 lat, byłem gdyż już od jakiegoś czasu nie jestem ponieważ dostałem eleganckiego kopa w dupę od wcześniej mam panującego Najjaśniejszego Reda ,tłumaczył nie będę inteligentni się domyśla .

Pragnę z tego miejsca zapytać najpierw Ciebie Red
1.dlaczego nie będąc osobą która założyła to forum bez konsultacji z Leną( Lena pamiętam jak powiedziała ze nie ma czasu teraz się tym zajmować i powiedziała że jak będzie chciała wrócić to da znać ) Przyzwyczaiłeś się że Jesteś ten najważniejszy i nie musisz nikogo o nic już pytać , oddałeś forum od tak ,bo to niby zapracowany jesteś i niczym dla Ciebie jest grupa ludzi która przez tyle lat się spotykała,to co mi się obiło o uszy o tym co mówiłeś na temat Leny i Krzyśka na zlocie to to już ręce opadają poniżej kostek.
Miałem o tobie Marcinie bardzo dobre zdanie ,darzyłem cię przyjaźnią a jedyne co potrafiłeś to wsadzić łeb w piasek i do dziś tak robisz życzę ci przyjaciół na twej drodze którzy to zaakceptują .

Teraz piszę Darku Daroocie Szanownie panującym obecnie .
1 .kwestia ,dlaczego zwiesz się w podpisie ORGANIZATOREM ZLOTÓW skoro nigdy żadnego zlotu nie zorganizowałeś i nie zorganizujesz ,w ten sposób Obrażasz Wszystkich którzy zlot zorganizowali starali się spełnić wszystkie zachcianki zlotowiczów poświęcając swój cenny czas ,NIE ŁADNIE WSTYD tak nie robią ludzie szanujący innych ,ale może jest ci smutno ze nic nie zrobiłeś dla innych to ok rozumiem .
2.kwestia Darku dla czego nie dbasz ,szanujesz ludzi którzy tu są od zawsze ,ignorujesz ich ,olewasz na rzecz nowych którzy wchodzą na jeden raz żeby coś sprzedać ,jak np kol Kinder błeno który to wpadł z koszykiem magrafów ,zmieszaliście z błotem wszystkich co mieli inne zdanie ,I JAK CHŁOPAKI MAGRAFY DAJĄ WAM TEN PRĄD ????? już chyba czas się tym pochwalić wedle obietnic :) :) :)
3.kwestia to jak traktujecie stałego waszego sprzedawcę ,niby regulamin a wstydzili byście się ,obserwuję to widzę ,zresztą znam gutka i jest więcej wart niż wy razem wzięci ,zresztą mnie to nie dziwi ja byłem w waszych oczach i pewnie jestem debilem i pijakiem ,ale mało mnie to obchodzi.

I tak na koniec PANOWIE WYŻEJ WYMIENIENI zniszczyliście to forum na którym byłem 10 lat że szkoda gadać ,to forum stało się siedliskiem Zarozumiałości ,Narcyzmu ,Braku empatii i tak zapewne już zostanie .

ŻYCZĘ SOBIE USUNIĘCIA MEGO PROFILU W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM .

Daroot 
Organizator zlotu
Daroot Garage

Wysłany: 2018-01-19, 19:38   

henry71 napisał/a:
Oda do Narcyzmu i ignoranctwa

Witajcie po raz ostatni chciałbym w ostatnich słowach do was Administratorów ,Moderatorów ,oraz tych którzy przyczynili się do upadku Forum z którym byłem zżyty przez 10 lat, byłem gdyż już od jakiegoś czasu nie jestem ponieważ dostałem eleganckiego kopa w dupę od wcześniej mam panującego Najjaśniejszego Reda ,tłumaczył nie będę inteligentni się domyśla .

Forum ma się świetnie, zdecydowanie lepiej od czasu gdy nas opuściłeś. Nikt się nie kłóci, nie spiera, wszyscy piszą zgodnie z zasadami ortografii i stylistyki języka polskiego.

Cytat:

Teraz piszę Darku Daroocie Szanownie panującym obecnie .
1 .kwestia ,dlaczego zwiesz się w podpisie ORGANIZATOREM ZLOTÓW skoro nigdy żadnego zlotu nie zorganizowałeś i nie zorganizujesz ,w ten sposób Obrażasz Wszystkich którzy zlot zorganizowali starali się spełnić wszystkie zachcianki zlotowiczów poświęcając swój cenny czas ,NIE ŁADNIE WSTYD tak nie robią ludzie szanujący innych ,ale może jest ci smutno ze nic nie zrobiłeś dla innych to ok rozumiem .

To jest kwestia techniczna hierarchii rang na forum. Nie mogę mieć administratora gdyż jestem tylko przypisany, dlatego wyświetla najwyższą rangę. Nie da się tego zmienić.

Czy nic nie zrobiłem dla innych? Pomagałem jak potrafiłem i dzieliłem się wiedzą, w przeciwieństwie do Ciebie - który myślisz tylko kieszenią. Można by powiedzieć że niczym nie przysłużyłeś się na forum, nikomu nie pomogłeś.

Cytat:

2.kwestia Darku dla czego nie dbasz ,szanujesz ludzi którzy tu są od zawsze ,ignorujesz ich ,olewasz na rzecz nowych którzy wchodzą na jeden raz żeby coś sprzedać ,jak np kol Kinder błeno który to wpadł z koszykiem magrafów ,zmieszaliście z błotem wszystkich co mieli inne zdanie ,I JAK CHŁOPAKI MAGRAFY DAJĄ WAM TEN PRĄD ????? już chyba czas się tym pochwalić wedle obietnic :) :) :)

Dlaczego nie napiszesz konkretnie, że chodzi o Gutka? Napisałem mu że safrane jest tak mało, że liczy się każdy post na forum i nie będę wywalał gościa tylko dlatego że sprzedaje safrane na części. Gutek poczuł się urażony i zachował się jak dziecko. Poświadcza to również Twój wpis.

A wpisy jakiegoś "stacha od gutka" z tego samego numeru ip i hosta, to w ogóle są żałosne.

Cytat:

I tak na koniec PANOWIE WYŻEJ WYMIENIENI zniszczyliście to forum na którym byłem 10 lat że szkoda gadać ,to forum stało sie siedliskiem Zarozumiałości ,Narcyzmu ,Braku empatii i tak zapewne już zostanie

ŻYCZĘ SOBIE USUNIĘCIA MEGO PROFILU W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM .

Zgodnie z życzeniem - wykonuję.

Atropos 
Klubowicz

Safrane: 2000, PH 2, 2.9 V6

Wysłany: 2018-01-19, 21:21   

Długo już się nad tym zastanawiam, a ostatnie wydarzenia przyczyniły się do chęci zadania tego pytania - jak to jest, że naszych samochodów jest tak mało, a mamy w kraju dwa, a teraz nawet trzy fora miłośników ? Które forum było pierwsze ? Skąd rozłam ?

Gutek 

Safrane: Ph2 2.5 20V

Wysłany: 2018-01-19, 22:38   Mało wiem ale odpowiem

Tomek,Darek (obiecałem wiem,nie wtrącam się) tylko dlatego że znamy sytuację postanowiłam zabrać głos, ponieważ zadano tak jakby mi pytanie. Mam tylko częściową odpowiedz, są tylko dwa fora safrane,trzecie latitude i safrane z czasem będzie ogólnym forum posiadaczy Renault. Jestem przekonany że jesteśmy w stanie się dogadać.Na geriatri będziemy mieli sporo czasu aby to przemyśleć.

Atropos 
Klubowicz

Wysłany: 2018-01-19, 23:09   

Gutek - bez Ciebie wielu z nas nie byłoby w stanie utrzymać swoich gratów w odpowiednim stanie. Cieszę się, że wróciłeś.

Jest nas tak mało, że musimy się trzymać razem. Heniek tego nie rozumiał i zrażał wszystkich wokół do tego forum - dobrze, że odszedł. Jego powyższa wypowiedź utwierdza mnie w tym przekonaniu.

Jacek957 
Klubowicz

Safrane: 1995 V6 3,0 RT Allrad Zmodyfikowana do Baccary(bez pneumatyki)

Wysłany: 2018-01-19, 23:51   

Atropos napisał/a:
Heniek tego nie rozumiał i zrażał wszystkich wokół do tego forum

Pozwolę sobie nie zgodzić się z Twoją opinią.Jestem pewien że jesteś w mniejszości.Heniek to fajny gość i kolega i śmiem twierdzić że nadal cieszy się sympatią wielu klubowiczów.Ci co znają go osobiście wiedzą o czym mówię.A że czasem namieszał? Przynajmniej coś działo,Prywatnie to naprawdę fajny gość i czuję się zaszczyconym mienić się jego kolegą.

Atropos 
Klubowicz

Wysłany: 2018-01-20, 11:04   

Jacek - nie zgadzasz się z tym, że Heniek zrażał ludzi do forum ? Co ma wspólnego znajomość prywatna, do ciągłego obrażania wszystkich na forum ? Ja poznałem Heńka osobiście ;)

patrys4891 
Organizator zlotu

Safrane: 99 phII 2,9 V6 24V manual

Wysłany: 2018-01-20, 13:46   

Szkoda mi was.
Zamiast myśleć jak rozwinąć forum, jak je zmodernizować, jak przyciągnąć wiecej osób i jak funkcjonować razem mimo roznych poglądów i charakterów, to się rozdrabniacie kto jaki jest.

Daroot, nie widzę sensu wyciągania na forum publiczne tego typu wypowiedzi.
Relacje międzyludzkie sa duzo bardziej skomplikowane niż budowa samochodu... :|

Jacek957 
Klubowicz

Safrane: 1995 V6 3,0 RT Allrad Zmodyfikowana do Baccary(bez pneumatyki)

Wysłany: 2018-01-20, 14:02   

patrys4891 napisał/a:

Daroot, nie widzę sensu wyciągania na forum publiczne tego typu wypowiedzi.
Relacje międzyludzkie sa duzo bardziej skomplikowane niż budowa samochodu...

Trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić.

lesiu11 
Klubowicz

Safrane: 2000, PH2, 2.9 V6 24V, manual

Wysłany: 2018-01-22, 09:43   

dla mnie to wygląda tak jakbyście nie mieli problemów i szukali je sobie w internecie :)

wyluzujcie każdy po trochę i będzie dobrze ;)

Daroot 
Organizator zlotu
Daroot Garage

Wysłany: 2018-07-28, 18:46   

Ostatnie posty usunąłem, temat zamykam.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi